Dotýká se vás problém graffiti vandalismu? Objevují se na fasádách vašich budov či budov, které máte ve spravě, nevzhledné tagy? Pokreslili vám sprejem či fixem na syntetické bázi vaše auto, plot nebo okna? A nevíte, jak na odstranění graffiti levně, rychle a jednoduše? Máme pro vás řešení!

Peníze vynaložené našimi městy, dopravními podniky, obci, školami a hlavně vámi, majiteli nemovitostí nebo třeba automobilů, na čištění graffiti a souvisejícího vandalismu jsou astronomické. Průměrný náklad na umytí jednoho metru čtverečního zdi dnes činí zhruba 2000 Kč! Představujeme Vám vysoce efektivní, výhodné a ekologické řešení, jak na graffiti. S univerzálními Ubrousky pro odstranění graffiti dosáhnete vyčištění graffiti jednoho metru čtverečního za pouhých 60 Kč!

Čistící prostředek Graffiti Safewipes, čili česky “Ubrousky pro spolehlivé odstranění graffiti”, byly vyvinuty naší partnerskou společností se sídlem ve Spojených státech. Tato společnost má dlouhodobé zkušenosti s tím, jak odstranit díla sprejerů v celých městech. Ubrousky Graffiti Safewipes jsou jejich nejnovější inovací, kterou na český trh přináší společnost Umyjemeto. Původní zakladatel , Australan John Rose, se odstraňováním graffiti a vývojem nástrojů na čištění graffiti úspěšně zabývá přes 30 let. Jeho čistíci prostředky jsou tou pravou odpovědí na problém, jak odstranit graffiti! Kvalitu jeho výrobků dokládá jejich oficiální schválení mnoha ochranářskými institucemi: jak organizacemi ochrany přírody a krajiny, tak památkově chráněnými oblastmi. Nejedno město v zahraničí vybavilo své občany – dobrovolníky – Ubrousky pro odstranění graffiti. Dobrovolníci s Ubrousky v kapsách po čase dosáhli úplného odstranění sprejerů z města.

Univerzální ubrousky pro odstranění graffiti vůbec nepoškozují prostředí a živé organismy. To je jeden z mnoha rozdílů oproti zastaralým způsobům mytí graffiti. Zdravotně nezávadné a ekologické mytí a odstraňování graffiti bylo dosud obtížné. Obvykle probíhalo na bázi různých syntetických a prostředí škodlivých ředidel, na nichž jsou samotné spreje založeny. Někdy se také na povrchy aplikoval velice nákladný antigraffiti nátěr. Poté bylo odstraňování graffiti chemickými čistícími prostředky snazší. Skutečně ekologické “anti graffiti” řešení však nabízí až nyní naše univerzální ubrousky pro odstraňování graffiti. Naše Ubrousky jsou absolutně ekologické, přírodně rozložitelné a zdravotně nezávadné. To znamená, že nemají žádný vliv na zdraví lidí, ani nijak neškodí přirozenému biologickému prostředí. Navíc, jelikož byl produkt vyvinut v zemi s nedostatkem vody, použití ubrousků na graffiti nevyžaduje dodatečné omývání vodou. A ještě k tomu příjemně citrónově voní!

Dalším velkým plusem Ubrousků pro odstraňování graffiti je jednoduchost jejich používání. Stačí si nasadit obyčejné gumové rukavice, které má každý z nás v domácnosti, a poté odstranit graffiti prostým setřením. Podívejte se sami, jak jej to jednoduché, v následujícím videu:

S univerzálními Ubrousky pro čištění graffiti je odstranění graffiti vandalismu tak jednoduché jako lusknutí prsty!